Ordning och reda
Lätt att förstå
Vi älskar redovisning
Vi jobbar effektivt

Enkelt & tydligt.

Att förstå sin ekonomiska situation är ett måste för att driva ett framgångsrikt företag, det vet alla. Trots det, ser vi ständigt exempel på det motsatta.

Ekonomi är inte alls komplicerat. Kom och hälsa på oss, så får du se.


Öppettider under jul och nyår

Kontoret kommer vara stängt 24 december – 1 januari, 2-4 januari har vi begränsade öppettider då kontoret är öppet mellan 08:00-15:00.

När kontoret är stängt går det som vanligt att nå oss på våra mobiler, svarar vi inte så lämna ett meddelande så återkopplar vi så snart vi kan.

Vi önskar er alla en god jul och ett gott nytt år!

Martin & Daniel med personal








Vi som älskar redovisning

Daniel Hansson

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 11

Mobil: 070-687 50 50

E-post: daniel@foretagsliv.se

Martin Zetterberg

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 12

Mobil: 070-330 26 66

E-post: martin@foretagsliv.se

Tommie Andersson

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 13

Mobil: 072-222 00 25

E-post: tommie@foretagsliv.se

Susanna Nilsson

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 14

Mobil: 070-744 59 50

E-post: susanna@foretagsliv.se

Maria Jonsson

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 15

Mobil: 070-744 53 23

E-post: maria@foretagsliv.se

Jessica Dahlqvist

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 16

Mobil: 070-744 61 73

E-post: jessica@foretagsliv.se

Jessica Åkerlund

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 22

Mobil: 070-744 12 73

E-post: jessica.akerlund@foretagsliv.se

Marie Larsen

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 10

Mobil: 070-744 05 53

E-post: marie@foretagsliv.se

Mikael Hedström

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 20

Mobil: 070-744 38 86

E-post: micke@foretagsliv.se

Erika Andersson

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 18

Mobil: 070-744 56 99

E-post: erika@foretagsliv.se


Besöksadress: Rådhusgatan 18 B (Box 54), 851 02 Sundsvall. Telefon: 060-744 50 10. Fax: 060-303 30. E-post: info@foretagsliv.se



Vi har öppet: Mån-Tors 08.00-16.00, Fre 08.00-15.00


© 2009-2019 Företagsliv AB