Ordning och reda
Lätt att förstå
Vi älskar redovisning
Vi jobbar effektivt

Enkelt & tydligt.

Att förstå sin ekonomiska situation är ett måste för att driva ett framgångsrikt företag, det vet alla. Trots det, ser vi ständigt exempel på det motsatta.

Ekonomi är inte alls komplicerat. Kom och hälsa på oss, så får du se.


Vi som älskar redovisning

Daniel Hansson

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 11

Mobil: 070-687 50 50

E-post: daniel@foretagsliv.se

Martin Zetterberg

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 12

Mobil: 070-330 26 66

E-post: martin@foretagsliv.se

Tommie Andersson

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 13

Mobil: 072-222 00 25

E-post: tommie@foretagsliv.se

Marcus Lindström

Redovisningskonsult
IT

Telefon: 060-744 50 14

Mobil: 070-590 40 40

E-post: marcus@foretagsliv.se

Maria Jonsson

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 15

Mobil: 070-744 53 23

E-post: maria@foretagsliv.se

Jessica Dahlqvist

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 16

Mobil: 070-744 61 73

E-post: jessica@foretagsliv.se

Malin Backlund

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 17

Mobil: 070-744 59 50

E-post: malin@foretagsliv.se

Susanne Edin

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 18

Mobil: 070-744 31 83

E-post: susanne@foretagsliv.se

Jessica Åkerlund

Auktoriserad
Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 22

Mobil: 070-744 12 73

E-post: jessica.akerlund@foretagsliv.se

Marie Larsen

Redovisningskonsult

Telefon: 060-744 50 10

Mobil: 070-744 05 53

E-post: marie@foretagsliv.se


Besöksadress: Rådhusgatan 18 B (Box 54), 851 02 Sundsvall. Telefon: 060-744 50 10. Fax: 060-303 30. E-post: info@foretagsliv.se



Vi har öppet: Mån-Tors 08.00-16.00, Fre 08.00-15.00


© 2009-2016 Företagsliv AB